WITAJ
Cześć

Skuteczna reklama - liczy się tylko taka!
Jesteśmy agencją reklamową, która świadczy kompleksową obsługę firm w zakresie reklamy, kreowania marki oraz realizacji zleceń z zakresu projektowania i dostawy druków.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.

Image is not available
Wizytówki

Wizytówka wywodzi się z Chin i jest nieodzownym elementem każdego spotkania biznesowego. Od niej zaczyna się współpraca. Oferujemy najlepsze wizytówki. Zaskocz pozytywnie kontrahentów.

Image is not available
WIELKI FORMAT
Wielki
Format

Realizujemy zlecenia na druki wielkoformatowe: banery, tablice, plakaty, szyldy itd., które charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz nienaganne projekty skupiające uwagę.

Image is not available
3, 2, 1, START !!!

Zakładasz własny biznes? Potrzebujesz skutecznej reklamy, która pozwoli Ci właściwie wystartować?
Dobrze trafiłeś, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Image is not available
web
Strony www

Nowoczesne strony www, responsywne, które poprawnie wyświetlają się na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Image not availablejoomla
Joomla!
Image not availablewordpress
WordPress
Image not availablehtml
HTML
Image is not available
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Wąbrzeźno:  +48 792 66 44 84   lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ofer­u­jemy pro­jekty i druk wszelkich mate­ri­ałów reklam­owych. Najwięk­szą pop­u­larność zyskały nasze wiz­ytówki, ulotki, fold­ery oraz banery. Ofertę kieru­jemy do mieszkańców i firm z Wąbrzeźna i okolicznych miejscowości (Dębowa Łąka, Płużnica, Książki). 

WIZ­YTÓWKI Klasy­czne wiz­ytówki w wysok­iej jakości druku off­se­towego, odpowiedni pro­jekt i właś­ci­wie dobrane infor­ma­cje sprawią, że wzbudzisz zain­tere­sowanie kon­tra­hen­tów, zwró­cisz na siebie uwagę i spraw­isz, że zostanie ona zachowana i wielokrot­nie przy­pomni odbiorcy o Two­jej firmie. Sporym zaskocze­niem może okazać się wręcze­nie pod­wójnej wiz­ytówki — składanej. Pon­adto umożli­wia ona zawar­cie znacznie więk­szej ilości infor­ma­cji w formie oferty przy zachowa­niu stan­dar­d­owych wymi­arów. Dodatkowe zas­tosowanie takich wiz­ytówek to np.: kar­nety umożli­wia­jące zbieranie punktów

ULOTKI Ofer­u­jemy ulotki w sze­rokim zakre­sie papieru w wielu for­mat­ach i nakładach. Wybrane opcje: 135g/​m2 kreda błysk, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (najpop­u­larniejsze!) 135g/​m2 kreda błysk, for­mat A4 składane do DL w C lub Z (najpop­u­larniejsza ze składanych!) 170g/​m2 kreda mat + lakier dys­perdyjny, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (ele­ganckie!) 250g/​m2 kreda błysk, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (ide­alne do menu czy oferty!)

FOLD­ERY W celu zaprezen­towa­nia dużej ilości pro­duk­tów, zas­tosowa­nia bogat­ego opisu należy zde­cy­dować się na foldery. W naszej ofer­cie w zależności od ilości stron proponujemy: - fold­ery w formie broszury (zeszytowe): stron od 8 do 68 A4, A5 pio­nowo, A5 poziomo, A6 pio­nowo, DL, L (105×297), Kwadrat 1 (210×210), Kaw­drat 2 (148×148) - fold­ery klejone stron od 68 do 300 A4, A5, A6, Kwadrat 1 (210×210)

BANERY Umożliwiają trwałą i tanią formę reklamy zewnętrznej. Daj się zauważyć w Wąbrzeźnie. Dobrze zaprojektowane zwrócą uwagę przechodniów i przejeżdżających. Baner powinien tylko zasygnalizować istnienie produktu i jednocześnie umożliwić zapamiętanie kluczowych informacji, np. adresu strony www. Oferujemy banery z wysoką jakością druku, solidne i odporne na warunki atmosferyczne. Odpowiednio przymocowane wytrzymają długi czas narażone na deszcz i wiatr. 

Jesteś z Wąbrzeźna lub okolic? Nie szukaj dalej, dobrze trafiłeś!
Dzwoń, pisz:  +48 792 66 44 84 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE • SZYBKA REALIZACJA • KONKURENCYJNE CENY

Dlaczego warto się z nami skontaktować?
  • do każdego zlece­nia pod­chodz­imy indy­widu­lanie lecz z równym zaangażowaniem
  • grun­townie anal­izu­jemy potrzeby klienta aby spełnić najlepiej oczekiwania
  • dzi­ałamy w intere­sie klienta pro­ponu­jąc tanie lub dar­mowe rozwiązania
  • nie odkry­wamy koła kiedy to zbędne… sto­su­jemy sprawd­zone rozwiązania
  • dokład­ność, ter­mi­nowość, sum­i­en­ność, pro­fesjon­al­izm, ucz­ci­wość to nasze przykazania

Uważamy, że grafika na potrzeby firmy powinna być prosta i czytelna przez co będzie szy­bko kojar­zona z branżą, pro­duk­tem czy też marką. Jest to stanowisko zgodne z aktualnymi trendami. Opra­cow­anie grafik nie powinno odby­wać się na wyś­cigi. Spoko­jnie i rozważnie. Dokład­nie i starannie.

Nie ograniczamy się jedynie do druku. Realizujemy również projekty internetowe: strony i sklepy www. Jako uzupełnienie oferty proponujemy wykonanie pieczątek, szyldów i tablic oraz oklejanie witryn i samochodów.